Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie otwierająca się klapa bagażnika Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie otwierająca się klapa bagażnika Octavia II

    Michał wiem wiem,mamy czas

  • #2
    Nie otwierająca się klapa bagażnika Octavia II

    Witam
    jak w temacie nie otwiera się klapa bagażnika w Octavii II mikrostyk oraz zamek w klapie jest sprawny sprawdzony w drugiej Octavii, okablowanie w klapie również w porządku. Macie jakiś pomysł????

    Komentarz


    • #3
      Hell-o!

      Miałem to samo w Octavii I - okazało się, że w lewym schodku w bagażniku był nieszczelny przewód od płynu do tylnego spryskiwacza i zniszczył kostki w wiązce.

      zuber
      Zuber

      Komentarz


      • #4
        gbsmosman, masz na myśli otwieranie się klapy z centralnego?

        A z kluczyka się otwiera?

        Jeśli z kluczyka otwieranie działa a z centralnego przestało to logiczne, że trzeba zabrać wiązkę pod lupę.

        Piszesz, że zamek jest sprawny i okablowanie też. Jak to sprawdziłeś?

        It's nice to be important but more important is to be nice

        Komentarz


        • #5
          Re: Nie otwierająca się klapa bagażnika Octavia II

          Zamieszczone przez gbsmosman
          Witam
          jak w temacie nie otwiera się klapa bagażnika w Octavii II mikrostyk oraz zamek w klapie jest sprawny sprawdzony w drugiej Octavii, okablowanie w klapie również w porządku. Macie jakiś pomysł????
          Nie otwiera się jak naciśniesz klamkę (mikrostyk) jak masz rozzbrojony alarm i otwarte (rozryglowane) drzwi?
          Podłączę się.
          U mnie wygląda to tak, po naciśnięciu klamki klapa czasem się otwiera czasem nie. Wtedy muszę wcisnąć przycisk odryglowania przy dźwigni zmiany biegów i mogę otworzyć klapę. Po prostu z tym żyję, aczkolwiek wkurza czasem jak potrzeba coś szybko wyjąć z bagażnika a tu zonk, i trzeba zapitalać do kabiny odblokowac zamek
          Zobacz wiązkę na połączeniu klapy z dachem w tym peszlu po lewej stronie. Tam lubi się przecierać/pękać. U nie jest pęknięta otulina białego przewodu w tym miejscu, może to jest chochlik w moim przypadku :> (ale zaizolować nie mam kiedy)
          Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X